محصولات

Vitamins

Description

Function

Name

فرم پایدار شده و لیپوزومال ویتامین C می باشد که در محصولات مراقبت پوستی شامل کرم ها، لوسیون ها، سرم ها با دز مصرفی 1 – 5 % به کار می رود. این ماده به دلیل لیپوزومال بودن، جذب بسیار بالاتری داشته و در نتیجه اثربخشی بسیار خوبی دارد.

آنتی اکسیدان، مرطوب کننده، روشن کننده Magnesium Ascorbyl Phosphate (Liposomal Vitamin C)
ویتامینی محلول در آب می باشد که در محصولات مراقبتی پوست، مو و ناخن با دز مصرفی 0.1 – 5 % به کار می رود. مرطوب کننده، نرم کننده D-Panthenol 99% (Vitamin B5)
فرمی از ویتامین B3 محلول در آب است که در محصولات مراقبتی پوست و مو با دز مصرفی 0.1 – 3 % به کار می رود و به عنوان محافظت کننده از پوست در برابر آفتاب و آلودگی و نیز جهت کاهش التهاب، کاهش قرمزی ناشی از اگزما، کوچک کننده منافذ و تنظیم چربی پوست کاربرد دارد. مرطوب کننده، نرم کننده، ضد جوش Niacinamide (Vitamin B3)
فرمی از ویتامین A می باشد که توسط ویتامین E پایدار شده است، نا محلول در آب و محلول در چربی می باشد و در انواع کرم ها, امولسیون ها و ژلهای مغذی با دز مصرفی 0.1 – 0.7 % به کار می رود. این ماده با تکثیر سلولهای اپیدرمال و حفاظت از لایه ی اپیدرمال، می تواند به کاهش چشمگیر خطوط و چین و چروک ها و افزایش استحکام و صاف شدن سطح پوست کمک نموده و در درمان پیری پوست، جوش و پسوزیاریس و روزاسه موثر باشد. ضد چروک، موثر در درمان پسوریازیس و روزاسه Retinol (Vitamin A)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *